blog

Większość z nas lubi wakacyjne wyjazdy. Nie raz, jadąc do hotelu, z podziwem spoglądamy na mijające nas kampery i zazdrościmy ich właścicielom mobilności i możliwości pojechania tam, gdzie chcą. Aby wybrać się w podróż życia, nie musimy jednak wydawać całego dorobku  na własny kamper – możemy go wynająć na dwa lub trzy tygodnie, a po wakacjach zwrócić do wypożyczalni. Co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na ten krok?

Przytulna kawalerka

Osoby, które nigdy nie zaglądały do kampera, nie raz zastanawiają się, jak to możliwe, by mógł on być w pełni funkcjonalnym domem na wakacje. To bardzo proste. W kamperze wbrew pozorom mieszczą się wszystkie meble, których używamy na co dzień. Pary mają do dyspozycji dwuosobowe łóżko, obok którego znajdują się różnego rodzaju szafki, półki i zakamarki, pozwalające na komfortowy odpoczynek z książką czy krzyżówką. W naszych kamperach – kamperytojmiasto.pl jest też drugie, łóżko, na którym swobodnie mogą spać jeszcze dwie dorosłe osoby. W samochodzie jest też stół i kanapy bądź fotele, umożliwiające komfortowe zjedzenie posiłku czy pracę przy laptopie.

Własna kuchnia i łazienka

Jeszcze większym zaskoczeniem dla wielu osób jest fakt, że w kamperze znajduje się funkcjonalny aneks kuchenny i łazienka z toaletą oraz prysznicem. Wystarczy uzupełnić zbiornik czystą wodą, abyśmy mogli nie wychodząc z samochodu, umyć się czy też ugotować domowy obiad. Nasza firma oferuje wynajem kamperów z zapasową butlą gazową! W aneksie kuchennym znajduje się również lodówka, bez której nie wyobrażamy sobie podróżowania latem. Kampery są wyposażone w odbiornik telewizyjny z sygnałem telewizji satelitarnej. W chłodniejsze dni wakacyjne minidom można ogrzewać ogrzewaczem olejowym (webasto). Ciekawostką jest również to, że nasze kampery są wyposażone w bagażniki pozwalające zabrać na wakacje rowery. Jak widać, kamper w niczym nie ustępuje małym domkom letniskowym, wynajmowanym co roku przez turystów. Dzięki kołom oferuje jednak zupełnie nowy komfort zwiedzania.